Event Name : Beyond Imagination

Sr.No. Awarded to Position
1DAMANPREET KAUR
GURU NANAK INTERNATIONAL PUBLIC SCHOOL (F22LOS18)
First
2AGRATA CHAWRA
SANGAM SCHOOL OF EXCELLENCE (F22LOS30)
Second
3PURVI SHUKLA
JATINDERA GREENFIELD SCHOOL (F22LOS22)
Third

Event Name : Comic Strip Making Competition

Sr.No. Awarded to Position
1LOVEPREET KAUR
BCM SR. SEC. SCHOOL (F22LOS04)
First
2CHAHAT
POLICE DAV PUBLIC SCHOOL (F22LOS27)
Second
3MANPREET KAUR
GURU NANAK INTERNATIONAL PUBLIC SCHOOL (F22LOS18)
Third
4NIHARIKA CHAUDHARY
KALGIDHAR ACADEMY SR. SEC. SCHOOL (F22LOS24)
Third

Event Name : Impromtu (Cat-A)

Sr.No. Awarded to Position
1RUPASHI SALARIA
BCM SR. SEC. SCHOOL (F22LOS04)
First
2HIRNAKSHI RIKHI
POLICE DAV PUBLIC SCHOOL (F22LOS27)
First
3RAGINI SETHI
DAV PUBLIC SCHOOL (F22LOS14)
Second
4SANA SEHGAL
BCM ARYA INTERNATIONAL SCHOOL (F22LOS06)
Third
5JASMEET KAUR RANDHAWA
GOBINDGARH PUBLIC SCHOOL (F22LOS17)
Third

Event Name : Impromtu (Cat-B)

Sr.No. Awarded to Position
1AZAA MEHRA
SPRINGDALE SR. SEC. SCHOOL (F22LOS33)
First
2AISHMEEN KAUR
DAV PUBLIC SCHOOL (F22LOS14)
Second
3BAANIPREET KAUR
SAT PAUL MITTAL SCHOOL (F22LOS32)
Third

Event Name : Untold Story

Sr.No. Awarded to Position
1SPRINGDALE SR. SEC. SCHOOLFirst
2GURU NANAK PUBLIC SCHOOLSecond
3POLICE DAV PUBLIC SCHOOLSecond
4BCM SR. SEC. SCHOOLThird
5POLICE DAV PUBLIC SCHOOLThird

Event Name : Tell a Tale

Sr.No. Awarded to Position
1BHARTIYA VIDYA MANDIR SCHOOLFirst
2KALGIDHAR ACADEMY SR. SEC. SCHOOLSecond
3POLICE DAV PUBLIC SCHOOLSecond
4BHARTIYA VIDYA MANDIR SR. SEC. SCHOOLThird

Event Name : Movie Mania

Sr.No. Awarded to Position
1RASHIKA JAIN
BCM ARYA MODEL SR. SEC. SCHOOL (F22LOS05)
First
2GAURAV GOPAL
DAV PUBLIC SCHOOL (F22LOS13)
First
3MAHEEN RINWA
BCM ARYA INTERNATIONAL SCHOOL (F22LOS06)
Second
4BEANT SINGH
GURU NANAK PUBLIC SCHOOL (F22LOS20)
Second
5AMANDEEP SINGH DEOGAN
GURU NANAK INTERNATIONAL PUBLIC SCHOOL (F22LOS18)
Third
6KRISH NEGI
BCM SR. SEC. SCHOOL (F22LOS04)
Third

Event Name : Design Thinking

Sr.No. Awarded to Position
1GURLEEN KAUR
POLICE DAV PUBLIC SCHOOL (F22LOS28)
First
2PIYUSH PAUL
SANT ISHAR SINGH JI MEMORIAL PUBLIC SCHOOL (F22LOS31)
Second
3DISHA BAWA
GOBINDGARH PUBLIC SCHOOL (F22LOS17)
Second
4EASHT MODI
BCM ARYA INTERNATIONAL SCHOOL (F22LOS06)
Third

Event Name : Culinary Art

Sr.No. Awarded to Position
1JESUS SACRED HEART SCHOOLFirst
2GURU NANAK INTERNATIONAL PUBLIC SCHOOLSecond
3BCM SCHOOLThird
4SPRINGDALE SR. SEC. SCHOOLThird

Event Name : Truccatore

Sr.No. Awarded to Position
1SUNANDINI MEHRA
SPRINGDALE SR. SEC. SCHOOL (F22LOS33)
First
2BRINDA SETH
SPRINGDALE SR. SEC. SCHOOL (F22LOS33)
First
3SRISHTI
DAV PUBLIC SCHOOL (F22LOS14)
Second
4AISHMEEN KAUR
DAV PUBLIC SCHOOL (F22LOS14)
Second
5SACHIPREET KAUR
GURU NANAK PUBLIC SCHOOL (F22LOS20)
Third
6PRABHMAN DAHELAY
GURU NANAK PUBLIC SCHOOL (F22LOS20)
Third

Event Name : Eminence - Live your Legend

Sr.No. Awarded to Position
1DHAIRYA TANDON
KUNDAN VIDYA MANDIR SR. SEC. SCHOOL (F22LOS25)
First
2RANIA OSWAL
SAT PAUL MITTAL SCHOOL (F22LOS32)
Second
3AASIS KAUR
BCM ARYA MODEL SR. SEC. SCHOOL (F22LOS05)
Second
4ASHME
BCM SR. SEC. SCHOOL (F22LOS04)
Third
5VEDANT BAJAJ
SANGAM SCHOOL OF EXCELLENCE (F22LOS30)
Third

Event Name : Budding Entrepreneurs

Sr.No. Awarded to Position
1SPRINGDALE SR. SEC. SCHOOLFirst
2POLICE DAV PUBLIC SCHOOLSecond
3SANGAM SCHOOL OF EXCELLENCESecond
4JESUS SACRED HEART SCHOOLThird

Event Name : Suite of Instruments

Sr.No. Awarded to Position
1BCM ARYA MODEL SR. SEC. SCHOOLFirst
2DAV PUBLIC SCHOOLFirst
3GURU NANAK PUBLIC SCHOOLSecond
4GOBINDGARH PUBLIC SCHOOLThird

Event Name : Choreography

Sr.No. Awarded to Position
1POLICE DAV PUBLIC SCHOOLFirst
2GITANJALI INTERNATIONAL SCHOOLSecond
3BCM ARYA MODEL SR. SEC. SCHOOLThird